Hledáte místo pro vaše rodinné setkání, které je okolo hodiny z Prahy a zároveň na horách? Pak pro vás může být vhodná naše chalupa. Z Letňan jste u nás za 1 hodinu a 5 minut (dle Google Map) a celou dobu pojedete  po komfortních silnicích. Dostatenete se do útulné chaloupky v přírodě, ze které se vám nebude chtít zpět do údolí.

O Chalupě

Chalupa se nachází v horské vesničce obklopené přírodou. S kapacitou pro až 15 osob v 5 pokojích nabízí dostatek prostoru pro větší rodinná nebo přátelská setkání . Vybavena veškerým komfortem, který potřebujete pro relaxaci a odpočinek, nabízí tato chalupa pohodlí bez nutnosti cestování a dovážení věcí.

Vybavení

Chalupa je plně vybavena, abyste si mohli užít bezstarostný pobyt. Ve společenské místnosti je útulný krb. Kuchyně je kompletně vybavena spotřebiči (2 lednice + lednice na víno), nádobím, kávorem, což vám umožní připravit si vlastní jídlo a strávit společné večeře u krbu. K dispozici je také venkovní gril pro milovníky grilování.

Pro relaxaci je připravena infra sauna a zábavu jsme připravili i na venkovní terasu s menším dětským hřištěm. Pro ty chladnější večery můžete posedět u krbu nebo si zahrát společenské hry, které jsou k dispozici.

Aktivity v Okolí

Krušné hory nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. V létě můžete podniknout pěší túru po okolních horách nebo si pronajmout kola a projet se malebnými stezkami. V zimě si zase můžete užít běžecké nebo sjezdové lyžování a nebo zajet do 10 minut vzdálených lázní i s vyhřívaným venkovním bazénem.

Rezervace

Pokud máte zájem dorazit na naši chalupu, zavolejte a nebo napište přímo z rezervační stránky. Rádi vám poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu!